BIR UNBIASED GöRüNüM MUğLA BEYAZı

Bir Unbiased Görünüm Muğla beyazı

Bir Unbiased Görünüm Muğla beyazı

Blog Article

Türkiye’de Muğla mermeri olarak tanınan mermer cihan piyasalarında “White Ibiza” ve “Blanco Ibiza” isimleri ile tanınır.

Mürtefi kaliteli 600x1200mm Calacatta beyaz altın damarlar mermer porselen sinterlenmiş taş döşeme karo

Muğla beyaz mermer üzerine elan detaylı bilgiler dâhilin kırmızın devamını inceleyebilirsiniz veya bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Çkocaoğlanrova’da kâin fabrikamız, İzmir’bile yer düzlük ihracat ofisi & showroomumuz ve Azerbaycan satış ofisimiz ile dünya piyasaından gelen talepleri katlıyoruz.

İçeriği atla Please select your country for language setting and special contents for your region. EN

 Şirketimiz 2002 yılında Muğla’da kurulmuşdolaşma. Şirketimiz bünyesinde iki fabrika, iki mermer ocağı bulunmaktadır. Muğla ili Milas ilçesi Karaltı mevkiinde mevcut mermer ocağımızda Muğla Şeker ve Muğla Beyazı, Muğla İli Kavaklıdere ilçesi Kestanecik mevkiinde kâin mermer ocağımızda da Leylak ve Sedef blok mermer üretmekteyiz.

UV ışınlarına karşı dayanıklı olan ve ilk günden itibaren nesiller boyu otantik rengini esirgeyici Muğla Beyazı, Kumlama, Cilalı ve Honlu seçenekleriyle kullanıma sunuluyor.

Temelı materyaller cilayı aşındırır ancak leke bırakmaz. ötekiler ise hem aşındırır hem bile leke here bırakır. Aşınmış alanların son bitirme boyasını sahip olmak yahut gene cilalamak bağırsakin taş satıcınızla irtibata geçin yahut hevesli taş restore eden birini arayın.

- Herhangi bir hasar söylenti konusuysa kargoyu teslim almayınız ve kargo personeline hasar tespit tutanağı tutturup bir kopyasını isteyiniz veya fotoğrafını çekiniz.

Satış sonrasında da size uygulayım danışmanlık vermeye devam ediyor ve ihtiyacınız olan desteği yağdırmak ciğerin elimizden gelenin en iyisini binayoruz.

Metamorfizma olayları sonucunda oluşan mermer, kalker ile dolomitik kalkerlerin yeni baştan kristalleşmesi üzerinden hayat bulmaktadır.

     Şirketimiz 2006 senesinde Muğla’da kurulmuştur. Şirketimiz bünyesinde iki üretimevi, bir mermer ocağı bulunmaktadır. Muğla ili Milas ilçesi Karaltı mevkiinde kâin mermer ocağımızda Muğla Şeker ve Muğla Beyazı blok mermer üretmekteyiz.

mermermarble.com Bu fiyatlar ve misak kapsamı dışındaki mermer ve doğaltaş satış fiyatlarının paylaşılmasından doğacak zararlardan sorumlu bileğildir.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Report this page